Álláshirdetések

A Központi Hitelinformációs Rendszer (KHR) akarva-akaratlanul együtt él mindannyiunkkal, és hatással van a jelenünk, sőt a jövőnk alakulására is. Az általa nyújtott szolgáltatást a világban általában Credit Bureau szolgáltatásnak nevezik, Magyarországon hitelreferencia szolgáltatás néven vált közismerté. Hazánkban egyetlen cég nyújt ilyen szolgáltatást:

a BISZ Zrt.

Dolgozz velünk
rendszergazda
munkakörben!

Főbb feladatok, melyek várnak Rád
Belső irodai informatikai rendszerek felügyelete, adminisztrációs teendők ellátása (Windows kliens konfigurálás, telepítés, patch upgrade, jogosultság kezelés, szoftver és licence nyilvántartás)
Felhasználók informatikai támogatása, irodai rendszerekhez kapcsolódó problémák megoldása, incidensek kezelése
Active Directory adminisztrálás
IT partnerekkel való kapcsolattartás
Informatikai eszközök bővítési igényeinek megfogalmazása, beszerzések koordinálása
Irodai környezetet érintő technológiai átállások tervezése, egyeztetése, koordinációja, tesztelése
Üzemzavarok kivizsgálása, megoldások szakmai irányítása, ÜFT-ben részvétel
Alkalmazások üzemeltetésére szerződött külső cég tevékenységének támogatása
Immateriális javak és tárgyi eszközök leltári nyilvántartás vezetése
Részvétel üzleti alkalmazások technikai és biztonsági fejlesztéseiben és tesztelésében

Ideális jelölt vagy, ha az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezel
Legalább középfokú informatikai végzettség
Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
Hálózati és hardver alapismeretek
Alkalmazás rendszergazdai gyakorlat (Windows, Linux, LAN, kommunikáció)
Microsoft Office alkalmazások magas szintű felhasználói ismerete
Hibajegy kezelő rendszer ismerete
Nyitottság összetett technikai folyamatokra
Önálló munkavégzés
Precizitás
Megbízhatóság
Jó kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
Magas szintű együttműködési képesség
Széles látókör
Az új feladatok felé nyitott, pro aktív gondolkodás
Elkötelezettség, lojalitás
Feddhetetlen előélet

Előnyt jelenthet
Felsőfokú informatikai végzettség
Adatbiztonsági, adatvédelmi képzettség
Alkalmazás rendszerszervezői, tervezési és tesztelési tapasztalat
Adatbázis rendszer (Oracle, SQL, MongoDB) és XML, XSD, HTML technológiák ismerete
Teszteszköz ismeret
Java, JBoss, Glassfish, SSO, SOAP ismeret
Architektúra tervezési ismeret
Pénzintézeti, pénzforgalmi gyakorlat
Angol nyelv ismerete
"B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
Együttműködő, jó hangulatú csapat
Felelősségteljes, érdekes feladatok
Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
Az elvárásokkal arányos juttatási csomag

Munkavégzés helye
Budapest

Részletes szakmai önéletrajz
Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okirat olvasható fénymásolata
Jelentkezéseket a titkarsag@bisz.hu e-mail címre várjuk.

Az elvárásoknak nem megfelelő vagy személyes interjúra nem behívott jelentkezők anyagait 1 évig megőrizzük, majd megsemmisítésre kerül.