Álláshirdetések

A Központi Hitelinformációs Rendszer (KHR) akarva-akaratlanul együtt él mindannyiunkkal, és hatással van a jelenünk, sőt a jövőnk alakulására is. Az általa nyújtott szolgáltatást a világban általában Credit Bureau szolgáltatásnak nevezik, Magyarországon hitelreferencia szolgáltatás néven vált közismerté. Hazánkban egyetlen cég nyújt ilyen szolgáltatást:

a BISZ Zrt.

Dolgozz velünk
rendszerfelelős
munkakörben!

Főbb feladatok, melyek várnak Rád
Egyedi szoftvertermékek technikai, biztonsági funkcióinak menedzselése az alkalmazás teljes életciklusa alatt
Részvétel az alkalmazások koncepcionális kidolgozásában
Specifikációk készítése, a fejlesztési folyamathoz kapcsolódó dokumentációk véleményezése, megfelelések vizsgálata
Fejlesztési feladatok szervezése
A különböző technikai és biztonsági tesztelések szervezése és végzése, dokumentálása, részvétel üzleti tesztekben
Igény és hibalisták kezelése, változáskezelés
Kapcsolattartás és szoros együttműködés az alkalmazás fejlesztővel, az üzemeltetőkkel és a felhasználókkal
Részvétel az éles üzemi rendszerek támogatásában

Ideális jelölt vagy, ha az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezel
Felsőfokú gazdasági – informatikai végzettség
Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
Nem funkcionális és üzleti követelmények specifikálásában gyakorlat
Nem funkcionális és üzleti tesztelői ismeretek és hajlandóság
Microsoft Office alkalmazások magas szintű felhasználói ismerete
Hibajegy kezelő rendszer ismerete használat szintjén
Nyitottság üzleti folyamatokra
Önálló munkavégzés
Precizitás
Megbízhatóság
Jó kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
Magas szintű együttműködési képesség
Széles látókör
Az új feladatok felé nyitott, pro aktív gondolkodás
Elkötelezettség, lojalitás
Feddhetetlen előélet

Előnyt jelenthet
Adattárház és/vagy egyedi szoftvertermék rendszerszervezői, tervezési és tesztelési tapasztalat
Módszertan (vízesés, agilis) alapján végzett fejlesztésekben részvétel, tapasztalat
Programozói ismeret, tapasztalat
Teszteszköz ismeret
Operációs rendszerek (Windows, Linux) ismeret
Java, JBoss, Glassfish, SSO, SOAP, XML, XSD, HTML technológiák ismerete
Adatbázis rendszer (Oracle, SQL, MongoDB) ismeret
Alkalmazás- és/vagy architektúra tervezési ismeret
Pénzintézeti, pénzforgalmi gyakorlat
Angol nyelv ismerete
"B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
Felelősségteljes, érdekes feladatok
Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
Az elvárásokkal arányos juttatási csomag

Munkavégzés helye
Budapest

Részletes szakmai önéletrajz
Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okirat olvasható fénymásolata
Jelentkezéseket a titkarsag@bisz.hu e-mail címre várjuk.

Az elvárásoknak nem megfelelő, vagy személyes interjúra nem behívott jelentkezők anyaga - jelentkezők értesítését mellőzve – megsemmisítésre kerül.